Arany János Kollégiumi Szakiskolai Program (AJKSZP)

ARANY JáNOS KOLLéGIUMI – SZAKISKOLAI PROGRAM

A program célja, hogy a halmozottan hátrányos helyzetű tanulók a jelenleginél nagyobb eredményességgel tanulhassanak a szakképzésben. Iskolánk 2008-ban csatlakozott az AJKSZP programhoz annak érdekében, hogy a halmozottan hátrányos tanulóink minél nagyobb eséllyel juthassanak el a szakmai bizonyítvány megszerzéséig.
A felzárkóztatást a szociális helyzetek felmérése alapján tanórai és tanórán kívüli tevékenységekkel segítjük. A programban résztvevő tanulók sikeres tanulmányi előmenetele, szociális hátrányainak csökkentése, kulturális javakhoz való hozzáférése iskolánk fő célkitűzése.

További információ a programról:
www.ajkszp.hu

Jelentkezés a programba:
Az Arany János Kollégiumi-Szakiskolai Program Tanulói pályázata a 2014/2015. tanévre vonatkozóan letölthető INNEN. (A pályázatok beadási határideje: 2014. június 27.)