IV. Palotási Tortafesztivál


**Tisztelt Szülők, Kedves Diákok, Kedves Látogató!** **Florient  Hallereau**, az Erasmus Pro hosszú távú  mobilitási projekt francia résztvevője, iskolánk vendégtanulója, képviselte a **IV. Palotási Tortafesztiválon** az iskolánkat. A kilenc kategória közül a desszert kategória abszolút győztese lett. Florient szakácsként végzett, de nagy érdeklődést mutatott a desszertek iránt is. Számára nagyon fontos volt, hogy meg tudja mutatni, azokat a cukrászati technikákat, amit iskolánkban elsajátított.  Gateau en deux étages volt a desszert neve. A jelentése második emelet, kétféle tésztából készült, almapürével,Tokaji furminttal, mézzel és mogyoró pralinével volt töltve. Csokoládé tükörrel áthúzva, díszítve mandulával, sós pisztáciával és alma-kaviárral. Felkészítő tanára Eperjesi Péter. Gratulálunk a díjhoz! ![](palotas2.jpg?resize=1000,1000&classes=img-responsive)

Szakmai vizsgával kapcsolatos kérdések

Kozák Hajnalka
E-mail: kozak.hajnalka [KUKAC] krudy-szeged.hu
telefon: 62/540-272

 

Ziegler Angéla
E-mail: ziegler.angela [KUKAC] krudy-szeged.hu
telefon: 62/540-272

 

Gyetvainé Lakatos Melinda
e-mail: lakatos.melinda [KUKAC] krudy-szeged.hu
telefon: 62/540-272


Gyakorlati oktatással kapcsolatos kérdések

Bajusz Attila
E-mail: bajusz.attila [KUKAC] krudy-szeged.hu


Általános kérdések

Molnár Zoltán
e-mail: molnar.zoltan [KUKAC] krudy-szeged.hu
telefon (közvetlen vonal): 62/540-274

 

Ziegler Angéla
E-mail: ziegler.angela [KUKAC] krudy-szeged.hu
telefon: 62/540-272


Egyéb kérdés

Titkárság
E-mail: iroda [KUKAC] krudy-szeged.hu

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux