Idén is folytatódik a népszerű "Vendégséfek a Krúdyban" előadássorozat…

Idén is folytatódik a népszerű "Vendégséfek a Krúdyban" előadássorozat. A rendezvény keretében Szeged éttermeinek, szállodáinak prominens séfjei tartanak gasztronómiai bemutatót. A látogató diákok, szülők, vendégek betekintést nyerhetnek az ételkészítés és a gasztronómia varázslatos világába az iskola aulájában kialakított látványkonyhában.

2018. 11. 21-én a Kastélykert fogadóból Huszár László tartott előadást a rendezvények szervezéséről, lebonyolításáról, továbbá egy lakodalmi svéd- és éttermi asztalt mutatott be diákjainknak, az előadás végeztével az ételeket meg is kóstolhatták tanulóink. A svédasztalon az Újházi-tyúkhúslevestől a marhapörköltig, valamint az éjféli hidegtálig megjelent a lakodalmi választék.

Nagyon szépen köszönjük a gyakorlatias, magas színvonalú bemutatót!

[unitegallery gallery1 catid=295]

Szakmai vizsgával kapcsolatos kérdések

Kozák Hajnalka
E-mail: kozak.hajnalka [KUKAC] krudy-szeged.hu
telefon: 62/540-272

 

Ziegler Angéla
E-mail: ziegler.angela [KUKAC] krudy-szeged.hu
telefon: 62/540-272

 

Gyetvainé Lakatos Melinda
e-mail: lakatos.melinda [KUKAC] krudy-szeged.hu
telefon: 62/540-272


Gyakorlati oktatással kapcsolatos kérdések

Bajusz Attila
E-mail: bajusz.attila [KUKAC] krudy-szeged.hu


Általános kérdések

Molnár Zoltán
e-mail: molnar.zoltan [KUKAC] krudy-szeged.hu
telefon (közvetlen vonal): 62/540-274

 

Ziegler Angéla
E-mail: ziegler.angela [KUKAC] krudy-szeged.hu
telefon: 62/540-272


Egyéb kérdés

Titkárság
E-mail: iroda [KUKAC] krudy-szeged.hu

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux